sirdalud skutki uboczne

Informacje o Sirdalud skutki uboczne

Sirdalud skutki uboczne:

Po zastosowaniu małych dawek, zalecanych w celu złagodzenia bolesnych skurczów mięśniowych, objawy niepożądane są zwykle łagodne i przemijające. Często obserwowano: senność, uczucie zmęczenia, zawroty głowy, niewielkie obniżenie ciśnienia tętniczego krwi, suchość błony śluzowej jamy ustnej. Rzadko występowały nudności, zaburzenia żołądkowo-jelitowe, przemijające zwiększenie aktywności aminotransferaz w surowicy. Po podaniu większych dawek, zalecanych w celu leczenia wzmożonego napięcia mięśni wywołanego przez choroby neurologiczne, wyżej wymienione objawy niepożądane są częstsze i bardziej nasilone, ale rzadko wymagają przerwania leczenia. Ponadto mogą wystąpić: hipotensja, bradykardia, osłabienie mięśni, bezsenność, zaburzenia snu, omamy oraz ostre zapalenie wątroby (bardzo rzadko).

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Sirdalud skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Sirdalud


Sprawdź komentarze opinie o Sirdalud:


Ocena średnia Sirdalud:

Sirdalud otrzymał ocenę średnią: 3,8
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 42 opinii

Gdzie kupić Sirdalud?

Szukasz gdzie można kupić Sirdalud?

Oto lista aptek i sklepów z Sirdalud:

Forum Sirdalud

Lista pytań na forum o Sirdalud:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

“sirdalud skutki uboczne” - 3 komentarze

 1. sirdalud skutki uboczne #

  Ja miałam bezsenną noc,suchość w ustach’ noc była długa

 2. sirdalud skutki uboczne #

  nie mogę jeszcze opiniować ,bo od dziś zaczełam stosować…

 3. sirdalud skutki uboczne #

  Miałem niesamowity ból w dolnej okolicy kręgosłupa przenoszący się na lewą nogę.Ból był nie do zniesienia.Nie pierwszy zresztą raz i jak zwykle od dysku.
  Po zażyciu 10 tbl. sirdaludu w dawkach 3×1/2tbl. na dobę, ból w końcu ustąpił i miałem spokój z kręgosłupem na bardzo długie lata.

A jak było u Ciebie?
Napisz swoją opinię o sirdalud skutki uboczne