Sirdalud działanie i stosowanie

Informacje o Sirdalud działanie i stosowanie

Sirdalud działanie i stosowanie:

Działający ośrodkowo lek zwiotczający mięśnie szkieletowe. Głównym miejscem działania tyzanidyny jest rdzeń kręgowy, gdzie jak wskazują dane, hamuje uwalnianie aminokwasów pobudzających receptory N-metylo-D-asparaginianu poprzez stymulację presynaptycznych receptorów α50. Następuje efekt hamowania przekazu sygnałów polisynaptycznych na poziomie kręgowych neuronów wstawkowych, odpowiedzialnego za nadmierne napięcie mięśni oraz w rezultacie dochodzi do zmniejszenia wzmożonego napięcia mięśni. Poza właściwościami zwiotczającym mięśnie, tyzanidyna wywiera również umiarkowane, ośrodkowe działanie przeciwbólowe. Wchłania się szybko i prawie całkowicie, osiągając maks. stężenie w osoczu po około 1 h od przyjęcia leku.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Sirdalud działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Sirdalud


Sprawdź komentarze opinie o Sirdalud:


Ocena średnia Sirdalud:

Sirdalud otrzymał ocenę średnią: 3,8
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 42 opinii

Gdzie kupić Sirdalud?

Szukasz gdzie można kupić Sirdalud?

Oto lista aptek i sklepów z Sirdalud:

Forum Sirdalud

Lista pytań na forum o Sirdalud:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

“Sirdalud działanie i stosowanie” - komentarz

  1. Sirdalud działanie i stosowanie #

    Ma stwardnienie rozsiane. Stosuję sirdalud od niedawna. Mam chyba za małe dawki. Biorę 2 x dzienne 6 mg. Chodziłam już po ścianach takie miałam sztywne nogi a teraz czuję się dużo lepiej. chodzę co prawda jeszcze jak zombi. Poprawa jest radykalna. moje uda się rozciągają. Nie bolą tak bardzo.

A jak było u Ciebie?
Napisz swoją opinię o Sirdalud działanie i stosowanie