sirdalud dawkowanie

Informacje o Sirdalud dawkowanie

Sirdalud dawkowanie:

Doustnie. Łagodzenie bolesnych skurczów mięśni: 2-4 mg 3x/dobę, w ciężkich przypadkach można przyjąć dodatkową dawkę 2-4 mg przed snem. Wzmożone napięcie mięśni wywołane przez choroby neurologiczne: dawkę należy dostosować do indywidualnych potrzeb pacjenta. Tabletki. Początkowo nie należy podawać więcej niż 6 mg/dobę w 3-ch dawkach podzielonych. Dawka dobowa może być stopniowo zwiększana o 2-4 mg w odstępach półtygodniowych lub tyg. Optymalną reakcję pacjenta uzyskuje się zwykle po podaniu dawki dobowej 12-24 mg podawanej w 3 lub 4 równych dawkach. Nie należy stosować dawki dobowej większej niż 36 mg. Kapsułki MR. Początkowo 6 mg/dobę. Dawka dobowa może być stopniowo zwiększana o 1 kaps. 6 mg w odstępach półtygodniowych lub tyg. Zwykle zakres dawek wynosi od 6 do 24 mg/dobę. Doświadczenie kliniczne wskazuje, że podanie 12 mg/dobę, jest optymalną dawką dla większości pacjentów oraz, że stosowanie dawki 24 mg jest rzadko konieczne. U pacjentów z niewydolnością nerek (klirens kreatyniny mniejszy niż 25 ml/min) zaleca się rozpoczynanie leczenia od dawki 2 mg/dobę. Dawkę należy zwiększać powoli, w zależności od tolerancji i skuteczności leku. W celu poprawy skuteczności preparatu, zaleca się zwiększenie jednorazowej dawki dobowej leku w pierwszej kolejności, a następnie zwiększenie częstości podawania.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Sirdalud dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Sirdalud


Sprawdź komentarze opinie o Sirdalud:


Ocena średnia Sirdalud:

Sirdalud otrzymał ocenę średnią: 3,8
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 42 opinii

Gdzie kupić Sirdalud?

Szukasz gdzie można kupić Sirdalud?

Oto lista aptek i sklepów z Sirdalud:

Forum Sirdalud

Lista pytań na forum o Sirdalud:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

“sirdalud dawkowanie” - komentarz

  1. sirdalud dawkowanie #

    Stosuje go od października 2013r do tej pory bylo OK,ale teraz silne bóle głowy zatok I nosa do tego niemilosjerny katar.Bioree 2mg z4mg na noc dopiero bol przechodzi rano jak przestaje działać lek.A biorę go przy tezyczce.Nie wiem co dslej, a mial byc bezpieczny I o takich bólach zatok nie jest napisane.

A jak było u Ciebie?
Napisz swoją opinię o sirdalud dawkowanie