Dutilox skutki uboczne

Poznaj bliżej lek Dutilox:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko posegregowane informacje z ulotki Dutilox, ale także poznasz prawdziwe historie i opinie pacjentów Dutilox skutki uboczne. Rzetelne informacje ekspertów o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś mogła/ mógł kupować świadomie leki w aptece. Poznaj lepiej ewentualne skutki uboczne Dutilox i porównaj je z reklamami by móc zweryfikować czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki, których jeszcze nie znasz. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Gdzie można kupić Dutilox?

Sprawdź gdzie kupić Dutilox. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Dutilox w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Komentarze o Dutilox skutki uboczne

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Dutilox skutki uboczne Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Dutilox skutki uboczne i opinie ekspertów

Najnowsze historie o Dutilox skutki uboczne

Jeśli nie bierzecie tego 14 dni to możecie przestać szybko to brać bez ryzyka wystąpienia POST ACUTE WITHDRAWAL SYNDROME, który może miesiącami powodować wam skutki odstawienne od tej substancji.
szukajcie grupy na fb: Cymbalta hurts worse

o Dutilox skutki uboczne

Chciałbym ostrzec. Psychiatra okłamał mnie, że ten lek nie uzależnia. Jestem fizycznie uzależniony od duloksetyny. Mam straszne objawy odstawienne. Brainzaps są najgorsze, jest to jak wyładowanie elektryczne w mózgu połaczone z bólem, zawr… [przeczytaj całą opinię]

o Dutilox skutki uboczne

Powiedzcie coś o dutilox łykam go a samopoczucie tragiczne tel 600883327

o Dutilox skutki uboczne
Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 odpowiedzi do “Dutilox skutki uboczne”

  1. Jeśli nie bierzecie tego 14 dni to możecie przestać szybko to brać bez ryzyka wystąpienia POST ACUTE WITHDRAWAL SYNDROME, który może miesiącami powodować wam skutki odstawienne od tej substancji.
    szukajcie grupy na fb: Cymbalta hurts worse

  2. Chciałbym ostrzec. Psychiatra okłamał mnie, że ten lek nie uzależnia. Jestem fizycznie uzależniony od duloksetyny. Mam straszne objawy odstawienne. Brainzaps są najgorsze, jest to jak wyładowanie elektryczne w mózgu połaczone z bólem, zawrotem głowy w tym samym czasie. Nie wiedziałem, że istnieje takie doznanie dopóki nie zacząłem cierpieć zespołu odstawiennego. Około 12h po nie wzięciu dawki, pojawiają się zimne poty, rozwolnienie, objawy grypy, katar, ból głowy, ogromne osłabienie organizmu. Myślałem, że złapałem grypę za pierwszym razem, zanim nie wyszukałem grup ludzi, stron i badań naukowych, które poruszały te tematy już lata temu. Użytkownicy na grupach wsparcia do których dołaczyłem reportują o efektach odstawiennych trwających nawet LATAMI po nagłym odstawieniu leków! Odstawiam to schodząc od 2 do 5% co 2 tygodnie z dawki, aby efekty odstawienne były na tyle do tolerowania abym mógł funkcjonować. Jestem strasznie zły, że nie dowiedziałem się o tym, że te leki bardzo silnie uzależniają, wbrew temu co zapewniał lekarz. Co najgorsze, że ludzie pomyśla, że mają nawrót choroby, po zaprzestaniu brania leku, a to efekty odstawienne! Ja nie miałem takiej depresji przed przyjmowaniem tego leku, żebym chciał płakać i leżeć w łóżku, mając myśli samobójcze, krzycząc ze zdenerwowania, że tak cierpię przez te substancję – miałem do cholery tylko bóle nerwowe! Teraz o ile biore tą substancję to mogę jakoś funkcjonować, czuję się w miare normalnie, nie mam tych bóli, ale za jaką cenę?!