sirdalud przeciwskazania

Informacje o Sirdalud przeciwskazania

Sirdalud przeciwskazania:


Zaleca się przez pierwsze 4 m-ce comiesięczne monitorowanie czynności wątroby u pacjentów otrzymujących dawki 12 mg i większe, a także u pacjentów z klinicznymi objawami wskazującymi na zaburzenie czynności wątroby, takimi jak nudności niewiadomego pochodzenia, brak łaknienia lub poczucie zmęczenia. Leczenie preparatem należy przerwać jeśli aktywność aminotransferazy alaninowej (AIAT) lub aminotransferazy asparaginianowej (AspAT) w surowicy przekracza trzykrotnie górną granicę normy. U niektórych pacjentów w podeszłym wieku tyzanidyna może istotnie zmniejszać klirens nerkowy, dlatego należy zachować ostrożność podczas podawania preparatu osobom starszym. Pacjenci, u których wystąpi uczucie senności nie powinni wykonywać czynności wymagających dużej koncentracji, takich jak prowadzenie pojazdów lub obsługa urządzeń mechanicznych.
Nadwrażliwość na składniki preparatu. Istotne zaburzenia czynności wątroby. Nie zaleca się stosowania u dzieci ze względu na brak badań w tej grupie pacjentów.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Sirdalud przeciwskazania, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Sirdalud


Sprawdź komentarze opinie o Sirdalud:


Ocena średnia Sirdalud:

Sirdalud otrzymał ocenę średnią: 3,8
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 42 opinii

Gdzie kupić Sirdalud?

Szukasz gdzie można kupić Sirdalud?

Oto lista aptek i sklepów z Sirdalud:

Forum Sirdalud

Lista pytań na forum o Sirdalud:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

“sirdalud przeciwskazania” - komentarz

  1. sirdalud przeciwskazania #

    czy sirdalud działa w zespole niespokojnych nóg

A jak było u Ciebie?
Napisz swoją opinię o sirdalud przeciwskazania