Od Autorów

Dziękujemy, że odwiedzasz strony naszego serwisu.

Na stronie znajdziesz informacje na temat interakcji, działania oraz skutków ubocznych, które mogą wystąpić w szczególnych przypadkach zażywania leków. Do prezentacji tych informacji wykorzystaliśmy informacje dostępne publicznie, które oparte są o dane producentów danego specyfiku.

Uwaga!

Pamiętaj, że najlepszym źródłem informacji o leku to jego ulotka. Mając wątpliwości co do jego działania, przeciwwskazań, działań niepożądanych lub interakcjach powinno udać się najpierw do lekarza lub farmaceuty. Jeśli na naszych stronach znajdzie się informacja o istnieniu lub braku interakcji przyjmij te wiadomości z dozą niepewności i zastosuj swój własny zdrowy rozsądek w dozowaniu leku i skonsultuj się osobiście z osobą o większej wiedzy na temat środków farmaceutycznych.

Korzystanie z serwisu jest akceptacją regulaminu oraz faktu iż informacje zamieszczone na stronach mają charakter opiniotwórczy i nie mogą stanowić podstawy do podejmowania decyzji o przebiegu leczenia. Regulamin serwisu

 

Przykładamy bardzo dużo starań by udostępniane przez nas informacje były prawdziwe i aktualne. Jednakże nie możemy wykluczyć problemów technicznych i błędów merytorycznych na naszym serwisie. Jeśli widzisz lub nawet przypuszczasz że wystąpił taki problem- nie zwlekaj i poinformuj nas o tym!!

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do współpracy !

Zapraszamy również przedstawicieli Mediów !

Pozdrawiamy

zespół sprawdzlek.pl

kontakt@sprawdzlek.pl


Cała treść zawarta na stronach SprawdzLek.pl nie może być używana i w jakikolwiek sposób wykorzystywana bez wiedzy oraz potwierdzonej zgody autorów SprawdzLek.pl.

Nasz regulamin serwisu dostępny jest tutaj -> Regulamin serwisu