Tramadol + Paracetamol Genoptim działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Tramadol + Paracetamol Genoptim działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Tramadol + Paracetamol Genoptim działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Tramadol. Pamiętaj również sprawdzić ceny Tramadol bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Tramadol + Paracetamol Genoptim działanie i stosowanie

Tramadol + Paracetamol Genoptim działanie i stosowanie:

Tramadol jest opioidowym lekiem przeciwbólowym działającym na ośrodkowy układ nerwowy. Tramadol jest czystym, nieselektywnym agonistą receptorów opioidowych µ, δ i κ , z wyższym powinowactwem do receptorów µ. Inne mechanizmy jego działania przeciwbólowego obejmują hamowanie wychwytu neuronalnego noradrenaliny i zwiększenie uwalniania serotoniny. Tramadol działa także przeciwkaszlowo. W przeciwieństwie do morfiny, tramadol w szerokim zakresie dawek przeciwbólowych nie hamuje czynności układu oddechowego. Nie zaburza także motoryki przewodu pokarmowego. Działanie na układ sercowo-naczyniowy jest zwykle niewielkie. Uważa się, że siła działania tramadolu wynosi od 1/10 do 1/6 siły morfiny. Dokładny mechanizm właściwości przeciwbólowych paracetamolu nie jest znany i może obejmować działanie ośrodkowe i obwodowe. Produkt leczniczy jest określony jako lek przeciwbólowy II stopnia przez WHO i powinien być stosowany zgodnie ze wskazaniami lekarza.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Tramadol + Paracetamol Genoptim działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Tramadol

Sprawdź komentarze opinie o Tramadol:

Ocena średnia Tramadol:

Tramadol otrzymał ocenę średnią: 4,8
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 3 opinii

Gdzie kupić Tramadol?

Szukasz gdzie można kupić Tramadol?

Oto lista aptek i sklepów z Tramadol:

Cena Tramadol

Chcesz poznać szczegółowe ceny Tramadol?

Forum Tramadol

Lista pytań na forum o Tramadol:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Tramadol + Paracetamol Genoptim działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *