Zyx działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Zyx działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Zyx działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Zyx. Pamiętaj również sprawdzić ceny Zyx bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Zyx działanie i stosowanie? Napisz swój komentarz

Opinie o Zyx

Sprawdź komentarze opinie o Zyx:

Ocena średnia Zyx:

Zyx otrzymał ocenę średnią: 2,6
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 14 opinii

Gdzie kupić Zyx?

Szukasz gdzie można kupić Zyx?

Oto lista aptek i sklepów z Zyx:

Cena Zyx

Chcesz poznać szczegółowe ceny Zyx?

Forum Zyx

Lista pytań na forum o Zyx:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Zyx działanie i stosowanie

Zyx działanie i stosowanie:

Lewocetyryzyna, (R)-enancjomer cetyryzyny, jest silnym i wybiórczym antagonistą obwodowych receptorów histaminowych H1. Badania wiązania z receptorami wykazały, że lewocetyryzyna ma duże powinowactwo do ludzkich receptorów histaminowych H1 (Ki = 3,2 nmol/l). Lewocetyryzyna ma powinowactwo 2-krotnie większe niż cetyryzyna (Ki = 6,3 nmol/l). T0,5 dysocjacji wiązania lewocetyryzyny z receptorami H1 wynosi 115 ± 38 min. Po 4 h od jednorazowego podania stwierdzono zablokowanie receptorów przez lewocetyryzynę w 90%, a po 24 h w 57%.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Zyx działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Zyx działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *