Zyloric działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Zyloric działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Zyloric działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Zyloric. Pamiętaj również sprawdzić ceny Zyloric bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Zyloric działanie i stosowanie? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić Zyloric?

Szukasz gdzie można kupić Zyloric?

Oto lista aptek i sklepów z Zyloric:

Cena Zyloric

Chcesz poznać szczegółowe ceny Zyloric?

Forum Zyloric

Lista pytań na forum o Zyloric:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Zyloric działanie i stosowanie

Zyloric działanie i stosowanie:

Inhibitor oksydazy ksantynowej. Allopurinol i jego główny metabolit oksypurinol zmniejszają stężenie kwasu moczowego w osoczu i w moczu przez hamowanie aktywności oksydazy ksantynowej, enzymu katalizującego utlenianie hipoksantyny do ksantyny oraz ksantyny do kwasu moczowego. U pacjentów z hiperurykemią, oprócz hamowania katabolizmu puryn zmniejszone zostaje również wytwarzanie puryn de novo przez hamowanie na zasadzie sprzężenia zwrotnego fosforybozylotransferazy hipoksantynowo-guaninowej. Inne metabolity allopurinolu to rybozyd allopurinolu i 7-rybozyd oksypurinolu. Biodostępność allopurinolu 67-90%, maks. stężenie allopurinolu występuje po 1,5 h. Około 20% przyjętej dawki allopurinolu wydalane jest z kałem i 0,5 jest długi, ponieważ ulega wchłanianiu zwrotnemu przez kanaliki nerkowe. Stężenie maks. oksypurinolu występuje po 3-5 h.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Zyloric działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Zyloric działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *