Spasmalgon działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Spasmalgon działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Spasmalgon działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Spasmalgon. Pamiętaj również sprawdzić ceny Spasmalgon bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Spasmalgon działanie i stosowanie

Spasmalgon działanie i stosowanie:

Lek złożony, działający rozkurczowo i przeciwbólowo. Metamizol działa silnie przeciwbólowo i przeciwgorączkowo, wykazuje również niewielkie działanie przeciwzapalne i rozkurczające. Efekt ten wynika z silnie zaznaczonego działania antynocyceptywnego, wpływu na podwzgórze oraz na powstawanie endogennych pirogenów, a także z hamowaniem syntezy prostaglandyn na skutek hamowania aktywności cyklooksygenazy. Fenpiweryna w umiarkowanym stopniu blokuje zwoje nerwowe i wpływa na zakończenia nerwów przywspółczulnych, co powoduje zmniejszenie napięcia i motoryki mięśni gładkich żołądka, jelit, dróg żółciowych i moczowych. Chlorowodorek pitofenonu wykazuje działanie podobne do papawerynowego z silnym działaniem rozkurczającym na mięśnie gładkie naczyń i pozanaczyniowe. Ponadto działa przeciwzapalne i wykazuje słabą aktywność wrzodotwórczą.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Spasmalgon działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Spasmalgon?

Szukasz gdzie można kupić Spasmalgon?

Oto lista aptek i sklepów z Spasmalgon:

Cena Spasmalgon

Chcesz poznać szczegółowe ceny Spasmalgon?

Forum Spasmalgon

Lista pytań na forum o Spasmalgon:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Spasmalgon działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *