Naklofen działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Naklofen działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Naklofen działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Naklofen. Pamiętaj również sprawdzić ceny Naklofen bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Naklofen działanie i stosowanie? Napisz swój komentarz

Opinie o Naklofen

Sprawdź komentarze opinie o Naklofen:

Gdzie kupić Naklofen?

Szukasz gdzie można kupić Naklofen?

Oto lista aptek i sklepów z Naklofen:

Cena Naklofen

Chcesz poznać szczegółowe ceny Naklofen?

Forum Naklofen

Lista pytań na forum o Naklofen:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Naklofen działanie i stosowanie

Naklofen działanie i stosowanie:

Niesteroidowy lek przeciwzapalny (pochodna kwasu aminofenylooctowego) o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Mechanizm działania polega na hamowaniu aktywności cyklooksygenazy (hamowanie syntezy cyklicznych nadtlenków min. prostaglandyn i innych mediatorów procesu zapalnego). Diklofenak hamując syntezę prostaglandyn, wstrzymuje proces zapalny, podwyższa próg odczuwania bólu. Działa przeciwagregacyjnie na płytki krwi (znacznie słabiej od ASA). Szybko i całkowicie wchłania się z przewodu pokarmowego, osiągając po podaniu doustnym maksymalne stężenie we krwi po około 2 h. Przenika do płynu stawowego, gdzie stężenie utrzymuje się 4-6 h dłużej niż we krwi. W 99% wiąże się z białkami osocza. Metabolizowany jest w wątrobie do 4 metabolitów. Metabolity w postaci glukuronianów i siarczanów wydalane są z moczem (około 65%) i żółcią (około 35%). T0,5 wynosi około 2 h.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Naklofen działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Naklofen działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *