Implanon działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Implanon działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Implanon działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Implanon. Pamiętaj również sprawdzić ceny Implanon bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Implanon działanie i stosowanie? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić Implanon?

Szukasz gdzie można kupić Implanon?

Oto lista aptek i sklepów z Implanon:

Cena Implanon

Chcesz poznać szczegółowe ceny Implanon?

Forum Implanon

Lista pytań na forum o Implanon:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Implanon działanie i stosowanie

Implanon działanie i stosowanie:

Implant jest nie ulegającym biodegradacji, nie przepuszczającym promieni rentgenowskich implantem do stosowania podskórnego, znajdujący się w sterylnym, gotowym do jednorazowego użycia aplikatorze. Etonogestrel jest biologicznie aktywnym metabolitem dezogestrelu, progestagenu wchodzącego w skład wielu doustnych produktów antykoncepcyjnych. Strukturalnie jest to pochodna 19-nortestosteronu, która z wysokim powinowactwem wiąże się z receptorami dla progesteronu w narządach docelowych.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Implanon działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Implanon działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *