Famidyna skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Famidyna skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Famidyna skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Famidyna. Pamiętaj również sprawdzić ceny Famidyna bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Famidyna skutki uboczne

Famidyna skutki uboczne:

Zaburzenia układu immunologicznego: (niezbyt często) anafilaksja, obrzęk naczynioruchowy. Zaburzenia układu nerwowego: (niezbyt często) zmęczenie, przemijające zaburzenia psychiczne takie jak: depresja, dezorientacja, splątanie, niepokój, pobudzenie i omamy; (rzadko) bóle głowy, zawroty głowy. Zaburzenia serca: (bardzo rzadko) blok przedsionkowo-komorowy. Zaburzenia żołądka i jelit: (niezbyt często: nudności, wymioty, dyskomfort lub bóle w obrębie jamy brzusznej, spadek łaknienia, suchość w ustach; (rzadko) zaparcia i biegunki. Zaburzenia wątroby i dróg żółciowych: (niezbyt często) zwiększenie aktywności enzymów wątrobowych, żółtaczka cholestatyczna. Zaburzenia skóry i tkanki podskórnej: (niezbyt często) wysypka, świąd, pokrzywka; (bardzo rzadko) martwica toksyczno-rozpływna naskórka. Zaburzenia mięśniowo-szkieletowe: (niezbyt często) bóle stawowe i mięśniowe, kurcze mięśni. Zaburzenia układu rozrodczego i piersi: (bardzo rzadko) ginekomastia, która ustępuje po odstawieniu leku. Obserwowano rzadkie przypadki leukopenii, pancytopenii, małopłytkowości i agranulocytozy oraz nasilenia istniejącej choroby wątroby, jednak nie potwierdzono związku przyczynowego pomiędzy leczeniem famotydyną a występowaniem tych działań niepożądanych.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Famidyna skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Famidyna?

Szukasz gdzie można kupić Famidyna?

Oto lista aptek i sklepów z Famidyna:

Cena Famidyna

Chcesz poznać szczegółowe ceny Famidyna?

Forum Famidyna

Lista pytań na forum o Famidyna:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Famidyna skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *