Famidyna działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Famidyna działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Famidyna działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Famidyna. Pamiętaj również sprawdzić ceny Famidyna bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Famidyna działanie i stosowanie

Famidyna działanie i stosowanie:

Famotydyna jest kompetycyjnym antagonistą receptora histaminowego H2. Po podaniu dawki 20 mg hamuje nocne wydzielanie soku żołądkowego nawet do 90%. Famotydyna hamuje podstawowe i stymulowane wydzielanie kwasu solnego i pepsyny. Hipergastrynemia powstająca po dłuższym stosowaniu famotydyny ustępuje po jej odstawieniu.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Famidyna działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Famidyna?

Szukasz gdzie można kupić Famidyna?

Oto lista aptek i sklepów z Famidyna:

Cena Famidyna

Chcesz poznać szczegółowe ceny Famidyna?

Forum Famidyna

Lista pytań na forum o Famidyna:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Famidyna działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *