Famidyna dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Famidyna dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Famidyna dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Famidyna. Pamiętaj również sprawdzić ceny Famidyna bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Famidyna dawkowanie

Famidyna dawkowanie:

Dorośli i dzieci w wieku powyżej 16 lat: 1 tabl. (10 mg) raz/dobę w przypadku wystąpienia objawów zgagi lub niestrawności. Tabl. należy połknąć w całości, popijając niewielką ilością wody. Jeśli po zażyciu leku dolegliwości utrzymują się dłużej niż przez godz. lub nawracają, można przyjąć następną tabl.Nie należy stosować więcej niż 2 tabl./dobę. Jeżeli objawy utrzymują się dłużej niż 2 tyg., należy skontaktować się z lekarzem. Produkt leczniczy jest przeciwwskazany do stosowania u dzieci w wieku poniżej 16 lat.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Famidyna dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Famidyna?

Szukasz gdzie można kupić Famidyna?

Oto lista aptek i sklepów z Famidyna:

Cena Famidyna

Chcesz poznać szczegółowe ceny Famidyna?

Forum Famidyna

Lista pytań na forum o Famidyna:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Famidyna dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *