Famidyna przeciwskazania, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Famidyna przeciwskazania.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Famidyna przeciwskazania i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Famidyna. Pamiętaj również sprawdzić ceny Famidyna bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Famidyna przeciwskazania

Famidyna przeciwskazania:

Nie należy stosować produktu leczniczego: w nadwrażliwość na famotydynę lub którąkolwiek substancję pomocniczą produktu leczniczego, w nadwrażliwości na inne leki z grupy antagonistów receptora H2 w wywiadzie, u dzieci w wieku poniżej 16 lat.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Famidyna przeciwskazania, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Famidyna?

Szukasz gdzie można kupić Famidyna?

Oto lista aptek i sklepów z Famidyna:

Cena Famidyna

Chcesz poznać szczegółowe ceny Famidyna?

Forum Famidyna

Lista pytań na forum o Famidyna:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Famidyna przeciwskazania.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *