Eurartesim działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Eurartesim działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Eurartesim działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Eurartesim. Pamiętaj również sprawdzić ceny Eurartesim bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Eurartesim działanie i stosowanie

Eurartesim działanie i stosowanie:

DHA może osiągać duże stężenia w zarażonych pasożytem erytrocytach. Uważa się, że wewnętrzny mostek nadtlenowy odgrywa kluczową rolę w aktywności przeciwmalarycznej DHA, powodując wolnorodnikowe uszkodzenie błon komórkowych pasożytów, poprzez: hamowanie Ca-ATP-azy retikulum sarko-endoplazmatycznego pasożyta (P. falciparum), zakłócenie transportu elektronów w mitochondriach, zakłócenie transportu białek pasożyta, zaburzenie czynności mitochondriów. Dokładny mechanizm działania piperachiny jest nieznany, ale prawdopodobnie przypomina on mechanizm działania chlorochiny, bliskiego analoga strukturalnego piperachiny. Chlorochina wiąże się z toksycznym hemem (pochodzącym z hemoglobiny pacjenta) wewnątrz pasożyta malarycznego, zapobiegając jego detoksykacji na drodze polimeryzacji. Piperachina należy do grupy bichinolin, które wykazują dobrą aktywność przeciwmalaryczną in vitro przeciwko szczepom Plasmodium opornym na chlorochinę. Masywna struktura bichinolin może odgrywać istotną rolę w ich aktywności przeciwko szczepom opornym na chlorochinę, a możliwy mechanizm działania może obejmować: hamowanie transporterów, które powodują wydalanie chlorochiny z wakuoli pokarmowej pasożyta; hamowanie szlaku trawienia hemu w wakuoli pokarmowej pasożyta. Zgłaszano przypadki oporności na piperachinę (stosowaną w monoterapii).

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Eurartesim działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Eurartesim?

Szukasz gdzie można kupić Eurartesim?

Oto lista aptek i sklepów z Eurartesim:

Cena Eurartesim

Chcesz poznać szczegółowe ceny Eurartesim?

Forum Eurartesim

Lista pytań na forum o Eurartesim:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Eurartesim działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *