Etopozyd Accord działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Etopozyd Accord działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Etopozyd Accord działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Etopozyd. Pamiętaj również sprawdzić ceny Etopozyd bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Etopozyd Accord działanie i stosowanie

Etopozyd Accord działanie i stosowanie:

Etopozyd jest półsyntetyczną pochodą podofilotoksyny. Wykazuje działanie głównie w fazie G2 cyklu komórkowego. Obserwowano 2 rodzaje działania etopozydu w zależności od dawki: liza komórek wchodzących w fazę mitozy po dużych dawkach (>10 µg/ml) lub zahamowanie podziału komórek w fazie profazy po małych dawkach (0,3-10 µg/ml). Podstawowym skutkiem działania leku jest hamowanie syntezy DNA.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Etopozyd Accord działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Etopozyd?

Szukasz gdzie można kupić Etopozyd?

Oto lista aptek i sklepów z Etopozyd:

Cena Etopozyd

Chcesz poznać szczegółowe ceny Etopozyd?

Forum Etopozyd

Lista pytań na forum o Etopozyd:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Etopozyd Accord działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *