Estracomb działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Estracomb działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Estracomb działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Estracomb. Pamiętaj również sprawdzić ceny Estracomb bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Estracomb działanie i stosowanie

Estracomb działanie i stosowanie:

Estrogeny stosowane w monoterapii zwiększają częstość rozrostu błony śluzowej macicy i niebezpieczeństwo rozwoju nowotworu macicy. Badania wykazały, że w porównaniu do monoterapii estrogenem, dodanie progestagenu przez 10 lub więcej dni w okresie stosowania estrogenu w znacznym stopniu zmniejsza częstość występowania przypadków rozrostu błony śluzowej macicy, a tym samym nieregularnego krwawienia i rozwoju nowotworu macicy. Jak wykazały biopsje błony śluzowej macicy, podawanie przez dwa tygodnie preparatu Estraderm TTS 50, a następnie preparatu Estragest TTS (0,25/50) powoduje przemianę przygotowanej przez estrogen błony śluzowej macicy do fazy wydzielniczej i skutecznie chroni przed przerostem błony śluzowej macicy, który może wystąpić w przypadku monoterapii estrogenami.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Estracomb działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Estracomb?

Szukasz gdzie można kupić Estracomb?

Oto lista aptek i sklepów z Estracomb:

Cena Estracomb

Chcesz poznać szczegółowe ceny Estracomb?

Forum Estracomb

Lista pytań na forum o Estracomb:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Estracomb działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *