citabax skutki uboczne

Informacje o Citabax skutki uboczne

Citabax skutki uboczne:

Często: zwiększone pocenie się, suchość błony śluzowej jamy ustnej, pobudzenie, zmniejszenie łaknienia, impotencja, bezsenność, zmniejszenie popędu płciowego, senność, ziewanie, biegunka, nudności, zaburzenia wytrysku, niezdolność do wytrysku, zahamowanie orgazmu u kobiet, uczucie zmęczenia. Bardzo rzadko: hiponatremia, nieprawidłowe wydzielanie hormonu antydiuretycznego (zwłaszcza u kobiet w podeszłym wieku), nadwrażliwość, drgawki, uogólnione toniczno-kloniczne napady padaczkowe, zespół serotoninowy, zespół odstawienny (zawroty głowy, nudności i parestezje), wybroczyny, plamica, zaburzenia pozapiramidowe.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Citabax skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Citabax


Sprawdź komentarze opinie o Citabax:


Ocena średnia Citabax:

Citabax otrzymał ocenę średnią: 3,3
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 64 opinii

Gdzie kupić Citabax?

Szukasz gdzie można kupić Citabax?

Oto lista aptek i sklepów z Citabax:

Forum Citabax

Lista pytań na forum o Citabax:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

“citabax skutki uboczne” - 2 komentarze

  1. citabax skutki uboczne #

    u mnie jadłowstret, który trwa do dziś, oszołomienie, mokre ręce i mokre nogi, pukanie pod skórą-drżenia mięśni, uczucie oderwania od rzeczywistości-jak życie we śnie-derealizacja, spadek libido, zawroty głowy nie ustąpiły do dziś. CZUJĘ SIĘ STRASZNIE! JUŻ NIE MAM SIŁ. Biorę go 5 tygodni i nic nie ustąpiło. Co robić?!

  2. citabax skutki uboczne #

    Umnie ten lek spowodował impotenję, zaburzenia wytrysku, uczucie jakby szczypania w pęcherzu moczowym i okolicach

A jak było u Ciebie?
Napisz swoją opinię o citabax skutki uboczne