citabax a karmienie piersią, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Citabax a karmienie piersią.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Citabax a karmienie piersią i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Citabax. Pamiętaj również sprawdzić ceny Citabax bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Citabax a karmienie piersią

Citabax a karmienie piersią:

Doświadczenia kliniczne ze stosowaniem citalopramu u kobiet w ciąży są ograniczone – dane uzyskane w badaniach nad toksycznym wpływem na rozrodczość nie wskazują na konieczność zachowania szczególnej ostrożności podczas stosowania citalopramu u kobiet w wieku rozrodczym. Citalopram jest wydzielany z mlekiem matki. Nie określono w jaki sposób leczenie może wpływać na karmione dziecko. Jeżeli terapia jest niezbędna, należy rozważyć przerwanie karmienia piersią.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Citabax a karmienie piersią, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Citabax

Sprawdź komentarze opinie o Citabax:

Ocena średnia Citabax:

Citabax otrzymał ocenę średnią: 3,3
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 64 opinii

Gdzie kupić Citabax?

Szukasz gdzie można kupić Citabax?

Oto lista aptek i sklepów z Citabax:

Cena Citabax

Chcesz poznać szczegółowe ceny Citabax?

Forum Citabax

Lista pytań na forum o Citabax:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o citabax a karmienie piersią.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *