Zoxon działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Zoxon działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Zoxon działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Zoxon. Pamiętaj również sprawdzić ceny Zoxon bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Zoxon działanie i stosowanie? Napisz swój komentarz

Opinie o Zoxon

Sprawdź komentarze opinie o Zoxon:

Gdzie kupić Zoxon?

Szukasz gdzie można kupić Zoxon?

Oto lista aptek i sklepów z Zoxon:

Cena Zoxon

Chcesz poznać szczegółowe ceny Zoxon?

Forum Zoxon

Lista pytań na forum o Zoxon:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Zoxon działanie i stosowanie

Zoxon działanie i stosowanie:

Preparat blokujący receptor α-adrenergiczny. Doksazosyna zawarta w preparacie u pacjentów z objawami łagodnego przerostu gruczołu krokowego ułatwia oddawanie moczu i znacznie łagodzi objaw nagłego parcia na mocz. Hamuje czynność receptorów adrenergicznych α zlokalizowanych w tkance mięśniowej gruczołu krokowego i okolicy szyi pęcherza moczowego, powodując jej rozkurcz i ułatwiając wypływ moczu z pęcherza moczowego. Działanie przeciwnadciśnieniowe doksazosyny polega na rozszerzeniu naczyń krwionośnych i zmniejszeniu oporu przepływu krwi przez obwodową część układu krążenia. Doksazosyna podana jednorazowo działa 24 h, co umożliwia podawanie leku raz na dobę. Obniżanie ciśnienia następuje stopniowo, działanie to jest najsilniejsze po 2 do 6 h od podania leku. Doksazosyna nieco zmniejsza stężenie lipidów w osoczu u pacjentów z ich prawidłowym stężeniem, nie wpływa na stężenia w surowicy specyficznego antygenu gruczołu krokowego (PSA).

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Zoxon działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Zoxon działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *