Tizanidine Actavis skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Tizanidine Actavis skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Tizanidine Actavis skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Tizanidine. Pamiętaj również sprawdzić ceny Tizanidine bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Tizanidine Actavis skutki uboczne? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić Tizanidine?

Szukasz gdzie można kupić Tizanidine?

Oto lista aptek i sklepów z Tizanidine:

Cena Tizanidine

Chcesz poznać szczegółowe ceny Tizanidine?

Forum Tizanidine

Lista pytań na forum o Tizanidine:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Tizanidine Actavis skutki uboczne

Tizanidine Actavis skutki uboczne:

Zaburzenia serca: (często) bradykardia, tachykardia; (nieznana) w badaniach po wprowadzeniu produktu do obrotu donoszono o wydłużeniu odstępu QT. Zaburzenia układu nerwowego: (często) ospałość, zawroty głowy; (nieznana) ból głowy, ataksja. Zaburzenia oka: (nieznana) zaburzenia akomodacji. Zaburzenia żołądka i jelit: (często) suchość błony śluzowej jamy ustnej; (rzadko) nudności, zaburzenia żołądkowo-jelitowe. Zaburzenia skóry i tkanki podskórnej: (rzadko) reakcje alergiczne (np. świąd i wysypka). Zaburzenia mięśniowo-szkieletowe i tkanki łącznej: (rzadkie) osłabienie mięśni. Zaburzenia naczyniowe: (często) zmniejszenie ciśnienia krwi, nawracające niedociśnienie tętnicze. Zaburzenia ogólne i stany w miejscu podania: (często) zmęczenie; (nieznana) brak apetytu. Zaburzenia wątroby i dróg żółciowych: (rzadko) zwiększenie aktywności aminotransferaz w surowicy; (bardzo rzadko) zapalenie wątroby, niewydolność wątroby. Zaburzenia psychiczne: (rzadko) omamy, bezsenność, zaburzenia snu; (nieznana) zaburzenia lękowe. Badania: (często) zmniejszenie ciśnienia tętniczego krwi; (rzadko) zwiększenie transaminazy. Z większych dawek zalecanych w leczeniu spastyczności, działania niepożądane zgłaszane przy niskich dawkach są częstsze i bardziej wyraźne, ale rzadko tyle poważne, aby wymagało przerwania leczenia. Skoki nadciśnienia i tachykardię zaobserwowano po nagłym przerwaniu stosowania tizanidyny, kiedy to była stosowana przewlekle, i/lub w wysokich dawkach dziennych i/lub jednocześnie z lekami hipotensyjnymi. W skrajnych przypadkach skoki nadciśnienia mogą prowadzić do zdarzeń dotyczących naczyń mózgowych.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Tizanidine Actavis skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Tizanidine Actavis skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *