Tizanidine Actavis przeciwskazania, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Tizanidine Actavis przeciwskazania.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Tizanidine Actavis przeciwskazania i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Tizanidine. Pamiętaj również sprawdzić ceny Tizanidine bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Tizanidine Actavis przeciwskazania? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić Tizanidine?

Szukasz gdzie można kupić Tizanidine?

Oto lista aptek i sklepów z Tizanidine:

Cena Tizanidine

Chcesz poznać szczegółowe ceny Tizanidine?

Forum Tizanidine

Lista pytań na forum o Tizanidine:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Tizanidine Actavis przeciwskazania

Tizanidine Actavis przeciwskazania:

Ponieważ tyzanidyna jest metabolizowana w wątrobie, stosowanie tyzanidyny u pacjentów z poważnie zaburzoną czynnością wątroby jest przeciwwskazane. Jednoczesne stosowanie tyzanidyny oraz silnych inhibitorów CYP1A2 jak np. fluwoksamina lub cyprofloksacyna jest przeciwwskazane. Znana nadwrażliwość na tyzanidynę lub którąkolwiek z substancji pomocniczych.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Tizanidine Actavis przeciwskazania, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Tizanidine Actavis przeciwskazania.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *