Spasmalgon skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Spasmalgon skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Spasmalgon skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Spasmalgon. Pamiętaj również sprawdzić ceny Spasmalgon bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Spasmalgon skutki uboczne

Spasmalgon skutki uboczne:

Badania diagnostyczne: retencja związków azotu we krwi. Zaburzenia krwi i układu chłonnego: agranulocytoza. Zaburzenia oka: zaburzenia widzenia. Zaburzenia żołądka i i elit: suchość w ustach. Zaburzenia nerek i dróg moczowych: zatrzymanie moczu, oliguria, hematuria, śródmiąższowe zapalenie nerek. Zaburzenia skóry i tkanki podskórnej: świąd, rumień, wysypka, pokrzywka. Zaburzenia układu immunologicznego: zespół Lyella, zespół Stevens-Johnsona, reakcje anafilaktoidalne i wstrząs. Najczęściej występującymi działaniami niepożądanymi są reakcje nadwrażliwości; od lekkich objawów skórnych, jak świąd, rumień, wysypka, pokrzywka, cięższych, tj.: zespół Lyella lub Stevens-Johnsona, aż do ciężkich reakcji anafilaktoidalnych i wstrząsu. Te działania niepożądane występuje najczęściej po pozajelitowym podaniu leku, zwłaszcza po podaniu dożylnym. Są przypuszczenia, iż ryzyko wystąpienia agranulocytozy jest zdeterminowane genetycznie. Istnieją również różnice, w zależności od szerokości geograficznej, w potencjalnym ryzyku wystąpienia agranulocytozy po podaniu metamizolu. Długotrwałe podawanie leku w dużych dawkach pacjentom z zapaleniem błony śluzowej żołądka lub z chorobą wrzodową może spowodować nasilenie choroby. Podawanie preparatu należy przerwać, jeśli wystąpią objawy nadwrażliwości lub stwierdzi się zaburzenia czynności nerek lub układu krwiotwórczego.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Spasmalgon skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Spasmalgon?

Szukasz gdzie można kupić Spasmalgon?

Oto lista aptek i sklepów z Spasmalgon:

Cena Spasmalgon

Chcesz poznać szczegółowe ceny Spasmalgon?

Forum Spasmalgon

Lista pytań na forum o Spasmalgon:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Spasmalgon skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *