Soligardin działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Soligardin działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Soligardin działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Soligardin. Pamiętaj również sprawdzić ceny Soligardin bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Soligardin działanie i stosowanie

Soligardin działanie i stosowanie:

Preparat ma działanie odkażające, ściągające, przeciwzapalne, miejscowo przeciwbólowe. Preparat wykazuje bardzo dobre działanie bakteriostatyczne w stosunku do Staphylococcus aureus, Escherichia coli oraz silne działanie grzybostatyczne dla Candida albicans i Aspergillus niger. Produkt ma również słabe działanie bójcze w stosunku do testowych szczepów Staphylococcus aureus, Escherichia coli, Candida albicans i Aspergillus niger. Produkt leczniczy działa hamująco na rozwój infekcji wirusowych, gdyż jego stosowanie miejscowo podwyższa pH, spłukuje i mechanicznie usuwa zakażone komórki nabłonka i niszczy wolne wiriony. Działa również przeciwgrzybiczo dzięki skojarzonemu działaniu alkalicznego pH i działania przeciwgrzybowego swych składników, szczególnie benzoesanu sodu.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Soligardin działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Soligardin

Sprawdź komentarze opinie o Soligardin:

Gdzie kupić Soligardin?

Szukasz gdzie można kupić Soligardin?

Oto lista aptek i sklepów z Soligardin:

Cena Soligardin

Chcesz poznać szczegółowe ceny Soligardin?

Forum Soligardin

Lista pytań na forum o Soligardin:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Soligardin działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *