Otrivin działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Otrivin działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Otrivin działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Otrivin. Pamiętaj również sprawdzić ceny Otrivin bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Otrivin działanie i stosowanie

Otrivin działanie i stosowanie:

Ksylometazolina jest sympatykomimetykiem działającym na receptory α-adrenergicze w błonie śluzowej nosa. Podana donosowo zmniejsza przekrwienie błony śluzowej nosa poprzez zwężenie naczyń krwionośnych błony śluzowej nosa oraz sąsiadującej części gardła. Zmniejszenie przekrwienia błony śluzowej nosa umożliwia łatwiejsze oddychanie pacjentom, u których występuje uczucie zatkania nosa. Działanie produktu leczniczego rozpoczyna się w ciągu kilku minut po podaniu i utrzymuje się do 12 h.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Otrivin działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Otrivin

Sprawdź komentarze opinie o Otrivin:

Ocena średnia Otrivin:

Otrivin otrzymał ocenę średnią: 3,9
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 22 opinii

Gdzie kupić Otrivin?

Szukasz gdzie można kupić Otrivin?

Oto lista aptek i sklepów z Otrivin:

Cena Otrivin

Chcesz poznać szczegółowe ceny Otrivin?

Forum Otrivin

Lista pytań na forum o Otrivin:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Otrivin działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *