Glucophage działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Glucophage działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Glucophage działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Glucophage. Pamiętaj również sprawdzić ceny Glucophage bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Glucophage działanie i stosowanie

Glucophage działanie i stosowanie:

Doustny lek hipoglikemizujący, pochodna biguanidu. Poprawia tolerancję glukozy w cukrzycy typu 2 poprzez zmniejszanie wytwarzania glukozy w wątrobie, zwiększanie wrażliwości tkanek na insulinę (zwiększa obwodowy wychwyt i tkankowe zużycie glukozy) i hamowanie wchłaniania glukozy. Nie powoduje hipoglikemii (zarówno u osób chorych na cukrzycę, jak i zdrowych) ani hiperinsulinemii. Wchłania się w 50%, osiąga maks. stężenie po 2,5 h, nie jest metabolizowana, wydalana jest przez nerki.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Glucophage działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Glucophage

Sprawdź komentarze opinie o Glucophage:

Ocena średnia Glucophage:

Glucophage otrzymał ocenę średnią: 3,4
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 7 opinii

Gdzie kupić Glucophage?

Szukasz gdzie można kupić Glucophage?

Oto lista aptek i sklepów z Glucophage:

Cena Glucophage

Chcesz poznać szczegółowe ceny Glucophage?

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Glucophage działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *