Fexostad skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Fexostad skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Fexostad skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Fexostad. Pamiętaj również sprawdzić ceny Fexostad bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Fexostad skutki uboczne? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić Fexostad?

Szukasz gdzie można kupić Fexostad?

Oto lista aptek i sklepów z Fexostad:

Cena Fexostad

Chcesz poznać szczegółowe ceny Fexostad?

Forum Fexostad

Lista pytań na forum o Fexostad:

    Brak pytań na forum o Fexostad

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Fexostad skutki uboczne

Fexostad skutki uboczne:

Zaburzenia układu immunologicznego: (rzadko) reakcje nadwrażliwości z objawami, takimi jak: obrzęk naczynioruchowy, uczucie ucisku w klatce piersiowej, duszność, nagłe zaczerwienienie skóry i uogólnione objawy anafilaksji. Zaburzenia psychiczne: (niezbyt często) bezsenność, zaburzenia snu, nerwowość, koszmary senne. Zaburzenia układu nerwowego: (często) bóle głowy (7,3%), senność (2,3%), zawroty głowy (1,5%); (niezbyt często) zmęczenie. Zaburzenia żołądka i jelit: (często) nudności (1,5%), suchość w jamie ustnej (3-5%). Zaburzenia skóry i tkanki podskórnej: (rzadko) wysypka, pokrzywka, świąd.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Fexostad skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Fexostad skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *