Fexostad przedawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Fexostad przedawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Fexostad przedawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Fexostad. Pamiętaj również sprawdzić ceny Fexostad bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Fexostad przedawkowanie? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić Fexostad?

Szukasz gdzie można kupić Fexostad?

Oto lista aptek i sklepów z Fexostad:

Cena Fexostad

Chcesz poznać szczegółowe ceny Fexostad?

Forum Fexostad

Lista pytań na forum o Fexostad:

    Brak pytań na forum o Fexostad

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Fexostad przedawkowanie

Fexostad przedawkowanie:

W przypadku przedawkowania feksofenadyny zgłaszane były: zawroty głowy, senność, zmęczenie i suchość w jamie ustnej. Podawanie zdrowym ochotnikom pojedynczych dawek do 800 mg i dawek do 690 mg 2x/dobę przez 1 m-c lub dawki 240 mg/dobę przez rok nie powodowało istotnych klinicznie działań niepożądanych w porównaniu z placebo. Nie określono maks. tolerowanej dawki feksofenadyny. Leczenie: w przypadku przedawkowania należy rozważyć zastosowanie standardowych środków w celu usunięcia niewchłoniętego leku. Zaleca się leczenie objawowe i podtrzymujące. Hemodializa nie usuwa skutecznie feksofenadyny.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Fexostad przedawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Fexostad przedawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *