Fexostad działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Fexostad działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Fexostad działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Fexostad. Pamiętaj również sprawdzić ceny Fexostad bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Fexostad działanie i stosowanie? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić Fexostad?

Szukasz gdzie można kupić Fexostad?

Oto lista aptek i sklepów z Fexostad:

Cena Fexostad

Chcesz poznać szczegółowe ceny Fexostad?

Forum Fexostad

Lista pytań na forum o Fexostad:

    Brak pytań na forum o Fexostad

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Fexostad działanie i stosowanie

Fexostad działanie i stosowanie:

Lek przeciwhistaminowy blokujący receptory H1, nie wywołujący uspokojenia. Feksofenadyna jest czynnym farmakologicznie metabolitem terfenadyny. Nie obserwowano, w porównaniu z placebo, zmian odstępu QTc u pacjentów z sezonowym alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa, którzy byli leczeni feksofeną w dawce 240 mg 2x/dobę przez 2 tyg. Nie obserwowano również, w porównaniu z placebo, istotnych zmian odstępu QTc u zdrowych ochotników, którzy otrzymywali dawki do 60 mg 2x/dobę przez 6 m-cy, 400 mg 2x/dobę przez 6,5 dnia oraz 240 mg/dobę przez rok. Feksofenadyna w stężeniach 32 razy większych niż stężenie terapeutyczne u ludzi nie wywiera wpływu na wolne kanały K+, sklonowane z ludzkiego serca. Jest szybko wchłaniana po podaniu doustnym. Tmax osiągane jest po około 1-3 h od podania dawki preparatu. Średnia wartość Cmax wynosiła około 427 ng/ml po podaniu 120 mg/dobę i 494 ng/ml po podaniu 180 mg/dobę.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Fexostad działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Fexostad działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *