Exmo działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Exmo działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Exmo działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Exmo. Pamiętaj również sprawdzić ceny Exmo bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Exmo działanie i stosowanie

Exmo działanie i stosowanie:

Nikotyna, główny alkaloid w produktach tytoniowych i występująca w naturze autonomiczna substancja, jest agonistą receptora nikotynowego w obwodowym i OUN. U osób używających wyrobów tytoniowych nikotyna może prowadzić do uzależnienia. Nagłe przerwanie przyjmowania wyrobów zawierających tytoń, po dłuższym okresie codziennego stosowania może wiązać się z występowaniem objawów odstawiennych obejmujących co najmniej 4 z następujących objawów: dysforia lub nastrój depresyjny; bezsenność, drażliwość, frustrację lub złość; niepokój; trudności w koncentracji; niepokój ruchowy lub zniecierpliwienie; zmniejszenie częstości akcji serca; wzmożony apetyt lub zwiększenie mc. Głód nikotynowy, uznawany za istotny klinicznie objaw, jest ważnym elementem nikotynowego zespołu odstawiennego, występującego przy rzucaniu palenia.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Exmo działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Exmo?

Szukasz gdzie można kupić Exmo?

Oto lista aptek i sklepów z Exmo:

Cena Exmo

Chcesz poznać szczegółowe ceny Exmo?

Forum Exmo

Lista pytań na forum o Exmo:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Exmo działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *