Ceroxim działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Ceroxim działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Ceroxim działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Ceroxim. Pamiętaj również sprawdzić ceny Ceroxim bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Ceroxim działanie i stosowanie

Ceroxim działanie i stosowanie:

Antybiotyk o szerokim spektrum działania przeciwko wielu powszechnie występującym drobnoustrojom, w tym szczepom wytwarzającym β-laktamazę. Cefuroksym wykazuje stabilność w stosunku do bakteryjnej β-laktamazy i w związku z tym jest skuteczny w przypadkach zakażenia szczepami opornymi na ampicylinę i amoksycylinę. Działanie przeciwbakteryjne cefuroksymu polega na hamowaniu syntezy ściany komórkowej drobnoustrojów. Maks. stężenie w surowicy występuje w 2-3 h po podaniu doustnym. Około 33% leku wiąże się z białkami osocza. Cefuroksym łatwo dociera do tkanek i płynów ustrojowych. Występuje w kościach, mazi stawowej, płynie opłucnowym, plwocinie, płynach pozakomórkowych i płynie mózgowo-rdzeniowym (w przypadku zapalenia opon mózgowych). Cefuroksym jest wydalany w postaci nie zmienionej w procesie przesączania kłębuszkowego i występuje w wysokim stężeniu w moczu. T0,5 wynosi około 70 minut.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Ceroxim działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Ceroxim

Sprawdź komentarze opinie o Ceroxim:

Gdzie kupić Ceroxim?

Szukasz gdzie można kupić Ceroxim?

Oto lista aptek i sklepów z Ceroxim:

Cena Ceroxim

Chcesz poznać szczegółowe ceny Ceroxim?

Forum Ceroxim

Lista pytań na forum o Ceroxim:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Ceroxim działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *