Ceclor działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Ceclor działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Ceclor działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Ceclor. Pamiętaj również sprawdzić ceny Ceclor bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Ceclor działanie i stosowanie

Ceclor działanie i stosowanie:

Antybiotyk β-laktamowy, cefalosporyna II generacji do podawania doustnego. Działa bakteriobójczo na Haemophilus influenzae (także szczepy oporne na ampicylinę), Moraxella catarrhalis (w tym szczepy wytwarzające β-laktamazę), niektóre pałeczki Enterobacteriaceae (głównie Klebsiella pneumoniae i Proteus mirabilis), Neisseria gonorrhoeae, Staphylococcus spp. (z wyjątkiem szczepów opornych na meticylinę) i Streptococcus spp. Nie działa na Pseudomonas aeruginosa, Enterococcus spp., Bacteroides fragilis, Serratia spp., Proteus indolo-dodatni. Dobrze wchłania się z przewodu pokarmowego, ale wchłanianie jest większe po podaniu leku na czczo. Wiązanie z białkami osocza wynosi 25%. T0,5 preparatu w postaci konwencjonalnej wynosi 35-55 min., a preparatu o przedłużonym działaniu – ok. 1 h. Cefaklor przenika m.in. do błony śluzowej oskrzeli, płynu ucha środkowego, żółci, przez łożysko i do mleka matki. Nie przenika do płynu mózgowo-rdzeniowego. Jest wydalany z moczem.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Ceclor działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Ceclor

Sprawdź komentarze opinie o Ceclor:

Gdzie kupić Ceclor?

Szukasz gdzie można kupić Ceclor?

Oto lista aptek i sklepów z Ceclor:

Cena Ceclor

Chcesz poznać szczegółowe ceny Ceclor?

Forum Ceclor

Lista pytań na forum o Ceclor:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Ceclor działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *