Cardiotonic działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Cardiotonic działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Cardiotonic działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Cardiotonic. Pamiętaj również sprawdzić ceny Cardiotonic bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Cardiotonic działanie i stosowanie

Cardiotonic działanie i stosowanie:

Preparat o skojarzonym działaniu związków czynnych: flawonoidy z kwiatostanu głogu działają rozkurczająco na naczynia wieńcowe, zwiększają siłę skurczu mięśnia sercowego i zmniejszają częstotliwość. Składniki zawarte w wyciągu z korzenia kozłka lekarskiego wykazują działanie nasenne oraz uspokajające na ośrodkowy i autonomiczny układ nerwowy; łagodzą stany napięcia i nerwowość spowodowane przemęczeniem psychicznym.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Cardiotonic działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Cardiotonic?

Szukasz gdzie można kupić Cardiotonic?

Oto lista aptek i sklepów z Cardiotonic:

Cena Cardiotonic

Chcesz poznać szczegółowe ceny Cardiotonic?

Forum Cardiotonic

Lista pytań na forum o Cardiotonic:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Cardiotonic działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *