Carboplatin-Ebewe przeciwskazania, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Carboplatin-Ebewe przeciwskazania.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Carboplatin-Ebewe przeciwskazania i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Carboplatin-Ebewe. Pamiętaj również sprawdzić ceny Carboplatin-Ebewe bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Carboplatin-Ebewe przeciwskazania

Carboplatin-Ebewe przeciwskazania:

Nadwrażliwość na karboplatynę lub inne preparaty zawierające platynę. Ciężka niewydolność nerek z klirensem kreatyniny poniżej 20 ml/min., upośledzenie słuchu, stłumienie czynności szpiku (leukopenia poniżej 3×109/l, małopłytkowość poniżej 100×109/l, niedokrwistość). Ciąża i okres karmienia piersią. Należy zachować ostrożność podczas jednoczesnego stosowania innych leków cytostatycznych. Ostrożnie stosować (ewentualnie zmniejszyć dawkę) u osób w podeszłym wieku. Nie została ustalona skuteczność i bezpieczeństwo stosowania leku u dzieci.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Carboplatin-Ebewe przeciwskazania, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Carboplatin-Ebewe?

Szukasz gdzie można kupić Carboplatin-Ebewe?

Oto lista aptek i sklepów z Carboplatin-Ebewe:

Cena Carboplatin-Ebewe

Chcesz poznać szczegółowe ceny Carboplatin-Ebewe?

Forum Carboplatin-Ebewe

Lista pytań na forum o Carboplatin-Ebewe:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Carboplatin-Ebewe przeciwskazania.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *