Carboplatin-Ebewe dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Carboplatin-Ebewe dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Carboplatin-Ebewe dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Carboplatin-Ebewe. Pamiętaj również sprawdzić ceny Carboplatin-Ebewe bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Carboplatin-Ebewe dawkowanie

Carboplatin-Ebewe dawkowanie:

W monoterapii: 400 mg/m2 pc. we wlewie dożylnym przez 15-60 min. Następną dawkę podaje się po 4 tyg. U pacjentów z grupy ryzyka (w złym stanie ogólnym i po leczeniu immunosupresyjnym) zaleca się zmniejszenie dawki początkowej o 20-25%. W niewydolności nerek dawkę karboplatyny zmniejsza się w zależności od stopnia niewydolności. W chemioterapii wieloskładnikowej dawki karboplatyny określa schemat leczenia.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Carboplatin-Ebewe dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Carboplatin-Ebewe?

Szukasz gdzie można kupić Carboplatin-Ebewe?

Oto lista aptek i sklepów z Carboplatin-Ebewe:

Cena Carboplatin-Ebewe

Chcesz poznać szczegółowe ceny Carboplatin-Ebewe?

Forum Carboplatin-Ebewe

Lista pytań na forum o Carboplatin-Ebewe:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Carboplatin-Ebewe dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *