Buvasodil działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Buvasodil działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Buvasodil działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Buvasodil. Pamiętaj również sprawdzić ceny Buvasodil bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Buvasodil działanie i stosowanie

Buvasodil działanie i stosowanie:

Lek rozszerzający obwodowe naczynia krwionośne. Działa przeciwskurczowo na mięśnie gładkie ścian naczyń krwionośnych, podobnie jak papaweryna oraz α-adrenolitycznie (niespecyficznie hamuje α-adrenergiczne receptory w mięśniach gładkich ścian naczyń). Ułatwia przepływ krwi przez naczynia, poprawiając ukrwienie tkanek. Zwiększa elastyczność erytrocytów oraz hamuje agregację płytek krwi. Wykazuje niespecyficzną antagonistyczną aktywność względem jonów wapnia oraz posiada właściwości oszczędzające tlen.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Buvasodil działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Buvasodil

Sprawdź komentarze opinie o Buvasodil:

Gdzie kupić Buvasodil?

Szukasz gdzie można kupić Buvasodil?

Oto lista aptek i sklepów z Buvasodil:

Cena Buvasodil

Chcesz poznać szczegółowe ceny Buvasodil?

Forum Buvasodil

Lista pytań na forum o Buvasodil:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Buvasodil działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *