Vytaros w ciąży, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Vytaros w ciąży.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Vytaros w ciąży i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Vytaros. Pamiętaj również sprawdzić ceny Vytaros bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Vytaros w ciąży

Vytaros w ciąży:

Brak danych dotyczących wpływu produktu leczniczego na kobiety w ciąży. Wydaje się, że bezpośrednia ekspozycja na alprostadyl w przypadku kobiet jest niewielka. Dane uzyskane w badaniach z udziałem zwierząt wykazały toksyczność reprodukcyjną alprostadylu po zastosowaniu wyższych dawek. Zaleca się unikanie narażania kobiet w ciąży na kontakt z produktem leczniczym. Nie wiadomo, czy w przypadku kobiet karmiących piersią miejscowa ekspozycja na alprostadyl w wyniku zastosowania przez partnera produktu leczniczego wiąże się z ryzykiem znaczącego przenikania produktu leczniczego do mleka matki. Nie zaleca się stosowania produktu leczniczego przez partnerów seksualnych kobiet karmiących piersią. U dorosłych królików po podaniu dawek wielokrotnych produktu leczniczego zawierającego substancję pomocniczą DDAIP HCI obserwowano zanik kanalików nasiennych w jądrach. Nie wiadomo, czy produkt leczniczy ma wpływ na płodność mężczyzn.

Ciąża – nie dotyczy
Nie dotyczy.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Vytaros w ciąży, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Vytaros

Sprawdź komentarze opinie o Vytaros:

Gdzie kupić Vytaros?

Szukasz gdzie można kupić Vytaros?

Oto lista aptek i sklepów z Vytaros:

Cena Vytaros

Chcesz poznać szczegółowe ceny Vytaros?

Forum Vytaros

Lista pytań na forum o Vytaros:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Vytaros w ciąży.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *