Soligardin skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Soligardin skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Soligardin skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Soligardin. Pamiętaj również sprawdzić ceny Soligardin bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Soligardin skutki uboczne

Soligardin skutki uboczne:

Przy krótkotrwałym stosowaniu preparat jest dobrze tolerowany. Zaburzenia żołądka i jelit: brak łaknienia, wymioty, biegunka, śluzowo-krwawe wymioty. Zaburzenia nerek i dróg moczowych: bezmocz. Zaburzenia skóry: wysypka skórna, wyłysienie. Zaburzenia krwi i układu chłonnego: niedokrwistość. Zaburzenia układu immunologicznego: gorączka.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Soligardin skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Soligardin

Sprawdź komentarze opinie o Soligardin:

Gdzie kupić Soligardin?

Szukasz gdzie można kupić Soligardin?

Oto lista aptek i sklepów z Soligardin:

Cena Soligardin

Chcesz poznać szczegółowe ceny Soligardin?

Forum Soligardin

Lista pytań na forum o Soligardin:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Soligardin skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *