setaloft skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Setaloft skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Setaloft skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Setaloft. Pamiętaj również sprawdzić ceny Setaloft bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Setaloft skutki uboczne? Napisz swój komentarz

Opinie o Setaloft

Sprawdź komentarze opinie o Setaloft:

Ocena średnia Setaloft:

Setaloft otrzymał ocenę średnią: 3,7
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 61 opinii

Gdzie kupić Setaloft?

Szukasz gdzie można kupić Setaloft?

Oto lista aptek i sklepów z Setaloft:

Cena Setaloft

Chcesz poznać szczegółowe ceny Setaloft?

Forum Setaloft
Ulotka o Setaloft skutki uboczne

Setaloft skutki uboczne:

Bardzo często: bezsenność, senność, jadłowstręt, drżenia, zawroty głowy, suchość jamy ustnej, nudności, biegunka, zaburzenia funkcji seksualnych. Często: ziewanie, pobudzenie, niepokój, ból głowy, zaburzenia ruchowe (łącznie z objawami pozapiramidowymi, takimi jak hiperkineza, zwiększenia napięcia mięśni, zgrzytanie zębami i zaburzenia chodu), parestezja, niedoczulica, wzmożone pocenie, nieostre widzenie, ból w klatce piersiowej, palpitacje, niestrawność, zaparcia, ból brzucha, wymioty, wysypka skórna, nieregularne miesiączki, astenia, zmęczenie, uderzenia gorąca.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Setaloft skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o setaloft skutki uboczne (6)

  1. Ja biore lek 50 mg od 4 lat i kiedy chciałam przerwac wszystko wróciło (nerwica lekowa) biore nadal i fantastycznie sie czuje może mój organizm juz nie produkuje
    seratoniny i dlatego dobrze przyswajam (mam 70 lat)

  2. biorę setaloft od dwóch lat do tej pory byłam bardzo zadowolona z jego działania ale od jakiegoś czasu dostaję wysypkę zawsze wtedy gdy dopadnie mnie przeziębienie. Wcześniej sądziłam ze to uczulenie na leki które brałam podczas choroby, ale tydzień temu gdy zachorowałam nie brałam żadnych leków ani ziołowych ani innych tylko leczyłam sie domowymi sposobami, opowiedziałam to lekarce i ona zasugerowała, że to może być od setaloftu.

  3. Przyjmowałam Setaloft początkowo w dawce 50mg na dobę i odczułam znaczną poprawę nastroju, większą motywację i chęć do działania, zaczął wracać dobry humor, chęć do spotykania się z ludźmi i wychodzenia z domu. Zostało jeszcze jednak parę negatywnych zachowań i myśli, więc lekarz zwiększył mi dawkę do 100mg na dobę i wtedy się zaczęło…biegunka, bóle brzucha, brak apetytu, ściskanie w gardle, kołatanie serca, nadmierna potliwość, zmęczenie, zawroty głowy, bóle mięśni, drżenie rąk i nóg, aż w końcu wylądowanie na pogotowiu. Zbyt duże stężenie serotoniny, zbyt duża dawka leku. Szybkie ekg, krew na badania, zastrzyk z diazepamu, kroplówka i cała noc na SOR. Dawkę leku natychmiast zmniejszono do 50mg (nie wolno od razu odstawiać leku całkowicie) oraz dostałam dodatkowe leki na uspokojenie serca. Teraz czekam na poprawę stanu.

  4. Biorę setaloft od roku 50mg. Jestem bardzo zadowolona z jego działania bo czuje się świetnie, ale ostatnio dostaje dziwnego uczulenia(czerwone, gorące, swędzące plamy, które pojawiają się i znikają).Nie jest pewna czy to od tego leku, ale jest to dziwne bo czasem przez tydzień nie mam ani śladu po wysypce,a nagle się pojawia. Zauważyłam tez,ze nasila się pod wpływem ciepła.

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o setaloft skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *