setaloft przeciwskazania, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Setaloft przeciwskazania.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Setaloft przeciwskazania i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Setaloft. Pamiętaj również sprawdzić ceny Setaloft bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Setaloft przeciwskazania? Napisz swój komentarz

Opinie o Setaloft

Sprawdź komentarze opinie o Setaloft:

Ocena średnia Setaloft:

Setaloft otrzymał ocenę średnią: 3,7
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 61 opinii

Gdzie kupić Setaloft?

Szukasz gdzie można kupić Setaloft?

Oto lista aptek i sklepów z Setaloft:

Cena Setaloft

Chcesz poznać szczegółowe ceny Setaloft?

Forum Setaloft
Ulotka o Setaloft przeciwskazania

Setaloft przeciwskazania:


Nadwrażliwość na sertralinę lub na którąkolwiek substancję pomocniczą leku. Sertralina nie może być jednocześnie stosowana z inhibitorami MAO (selegilina, moklobemid, pimozyd).
Sertralina nie powinna być zalecana: dzieciom i młodzieży poniżej 18 rż, za wyjątkiem młodzieży (w wieku 13-17 lat) z zaburzeniami obsesyjno-kompulsyjnymi. w przypadku ciężkiej niewydolności wątroby, pacjentom z nieustabilizowaną padaczką, z dziedziczną nietolerancją galaktozy, niedoborem laktazy Lappa lub zespołem złego wchłaniania glukozy-galaktozy. Sertralinę należy ostrożnie stosować u pacjentów: z manią lub hipomanią w wywiadzie, stosujących leki z grupy SSRI (szczególnie jeśli oprócz tego stosują leki przeciwzakrzepowe, wpływające na funkcje płytek lub mają zaburzenia krwawienia w wywiadzie), którym zalecono terapię elektrowstrząsową, z ustabilizowaną padaczką, z cukrzycą – konieczne może być dostosowanie dawki insuliny lub innych doustnych leków, stosujących leki nasilających przekaźnictwo serotoninergiczne (tryptofan, fenluramina, dekstrometorfan, petydyna, tramadol, agoniści serototoniny i inne leki z grupy SSRI). Leczenie sertraliną można rozpocząć co najmniej 2 tyg. po przerwaniu leczenia nieodwracalnym inhibitorem MAO (np. selegilina) lub co najmniej 24 h po przerwaniu leczenia odwracalnym inhibitorem MAO (moklobemid). Co najmniej dwutygodniowej przerwy potrzeba od momentu przerwania leczenia sertraliną do rozpoczęcia leczenia inhibitorem MAO. W razie wystąpienia zespołu serotoninowego leczenie sertraliną należy przerwać i wdrożyć leczenie objawowe. U pacjentów wchodzących w fazę maniakalną należy przerwać leczenie sertraliną (stopniowo).

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Setaloft przeciwskazania, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o setaloft przeciwskazania (1)

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o setaloft przeciwskazania.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *