Ossica skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Ossica skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Ossica skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Ossica. Pamiętaj również sprawdzić ceny Ossica bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.





Ulotka o Ossica skutki uboczne

Ossica skutki uboczne:

Układ pokarmowy: biegunka, dyspepsja, zapalenie błony śluzowej żołądka, zapalenie przełyku, w tym owrzodzenia przełyku i zwężenia, wymioty, zaburzenia połykania, zaburzenia błony śluzowej dwunastnicy. Układ mięśniowo-szkieletowy: bóle mięśniowe, bóle stawowe. Skóra i przydatki skóry: wysypka. Neurologiczne: zawroty głowy, bóle głowy. Ogólne: zespół grypopodobny, zmęczenie ból pleców, reakcje nadwrażliwości, w tym obrzęk naczynioruchowy, obrzęki twarzy, pokrzywka. Donoszono o przypadkach martwicy żuchwy u chorych leczonych bisfosfonianami. Większość z tych doniesień dotyczy chorych na nowotwory, lecz o takich przypadkach donoszono także u chorych leczonych z powodu osteoporozy. Wystąpienie martwicy żuchwy jest na ogół związane z ekstrakcją zęba i/lub z miejscowym zakażeniem (z zapaleniem kości i szpiku kostnego włącznie). Choroba nowotworowa, stosowanie chemioterapii, radioterapii, kortykosteroidów, zła higiena jamy ustnej są także wymieniane jako czynniki ryzyka.





Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Ossica skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Ossica?

Szukasz gdzie można kupić Ossica?

Oto lista aptek i sklepów z Ossica:

Cena Ossica

Chcesz poznać szczegółowe ceny Ossica?

Forum Ossica

Lista pytań na forum o Ossica:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Opinie o Ossica skutki uboczne (12)

 1. Drugi miesiąc zażywam leki na ostreoporoze ossike i calperos ostro i zaczęłam odczuwac ból żołądka , wątroby i zastanawiam się czy to po zażywaniu tych leków , wydaje mi się ze tak

 2. Biore ten lek od dłuższego czasu nigdy nie przypisywałam że po nim zle sie czuje choc czasem jestem rozbita i boli mnie głowa

 3. Ossicę zażywam już od dwóch lat. Jest bardzo skuteczna. Osteoporoza zniknęła. Niestety – pojawiały się: bóle kości udowej, drętwienie dłoni, skurcze w łydkach, zaczęły mi wypadać włosy. Ogólnie czuję się zmęczona i jakby opuchnięta. Przybrałąm na wadze 3 kg. Odstawiam te tabletki.

 4. Zażywam ossicę od dłuższego czasu, ale u mnie nie wystąpiły skutki uboczne alleluja!

 5. Ossice biorę już od kilku lat. Nic się nie złego się nie działo, aż do teraz. Wczoraj rano wzięłam lek, a nad ranem myślałam że nadszedł mój koniec. Było wszystko, rzucawki,dreszcze,wysoka temperatura,wymioty,biegunka,niesamowity ból głowy i kości.
  Nie wiedzialam co się dzieje. Dopiero później skojarzyłam, że miesiąc temu miałam to samo, też po przyjęciu tabletki.

 6. 1lipca przyjalam po raz pierwszy lek ossica ,po ktorym czuje sie fatalnie . Bola mnie wszystkie kosci . Mam goraczke
  Czuje sie tak jakby dopadla mnie grypa .
  Lek zamiast pomoc to dziala odwrotnie. Jakbym dawke trucizny zazyla .

 7. Mam osteoporozę od trzech lat biorę ossice.Bóle kości,mięśni,bóle głowy i ogólnie złe samopoczucie.Uczucie zimna w nogach i drętwienie rąk.Leczenie ossicą nie wykazuje żadnej poprawy.Lek do nabijania kasy firmom farmaceutycznym.Odstawiam go na zawsze.

 8. Wczoraj pierwszy raz zażyłam Ossicę. Wieczorem- wzdęcie i dreszcze. W nocy ból kości miednicy, kręgosłupa, łopatki, rąk,kości piszczelowych. Jakaś masakra. Zamiast pomagać rozłożyło mnie na części pierwsze.Nie wiem czy mogę wziąć coś przeciwbólowego.

 9. Po kilku miesiącach zażywania Ossici ( z powodu stwierdzonej osteoporozy) pojawiły się dotychczas nieodczuwane bóle kości barkowych głownie a także mięśni rak. Początkowo zlekceważono te objawy, podejrzewając bóle stawów czy reumatyczne. Zadne rozgrzewanie ani masci nie pomagały wyraźnie, wiec ostatecznie lekarz poradził, żeby zrobić przerwę w dawkowaniu ossici i zobaczyć reakcje organizmu. Właśnie jestem na tym etapie, ze od czerwca nie będę brała tego leku.

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Ossica skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *