Ossica skutki uboczne

Informacje o Ossica skutki uboczne

Ossica skutki uboczne:

Układ pokarmowy: biegunka, dyspepsja, zapalenie błony śluzowej żołądka, zapalenie przełyku, w tym owrzodzenia przełyku i zwężenia, wymioty, zaburzenia połykania, zaburzenia błony śluzowej dwunastnicy. Układ mięśniowo-szkieletowy: bóle mięśniowe, bóle stawowe. Skóra i przydatki skóry: wysypka. Neurologiczne: zawroty głowy, bóle głowy. Ogólne: zespół grypopodobny, zmęczenie ból pleców, reakcje nadwrażliwości, w tym obrzęk naczynioruchowy, obrzęki twarzy, pokrzywka. Donoszono o przypadkach martwicy żuchwy u chorych leczonych bisfosfonianami. Większość z tych doniesień dotyczy chorych na nowotwory, lecz o takich przypadkach donoszono także u chorych leczonych z powodu osteoporozy. Wystąpienie martwicy żuchwy jest na ogół związane z ekstrakcją zęba i/lub z miejscowym zakażeniem (z zapaleniem kości i szpiku kostnego włącznie). Choroba nowotworowa, stosowanie chemioterapii, radioterapii, kortykosteroidów, zła higiena jamy ustnej są także wymieniane jako czynniki ryzyka.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Ossica skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Ossica?

Szukasz gdzie można kupić Ossica?

Oto lista aptek i sklepów z Ossica:

Forum Ossica

Lista pytań na forum o Ossica:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

“Ossica skutki uboczne” - 10 komentarze

 1. Ossica skutki uboczne #

  Ossicę zażywam już od dwóch lat. Jest bardzo skuteczna. Osteoporoza zniknęła. Niestety – pojawiały się: bóle kości udowej, drętwienie dłoni, skurcze w łydkach, zaczęły mi wypadać włosy. Ogólnie czuję się zmęczona i jakby opuchnięta. Przybrałąm na wadze 3 kg. Odstawiam te tabletki.

 2. Ossica skutki uboczne #

  Zażywam ossicę od dłuższego czasu, ale u mnie nie wystąpiły skutki uboczne alleluja!

 3. Ossica skutki uboczne #

  Ossice biorę już od kilku lat. Nic się nie złego się nie działo, aż do teraz. Wczoraj rano wzięłam lek, a nad ranem myślałam że nadszedł mój koniec. Było wszystko, rzucawki,dreszcze,wysoka temperatura,wymioty,biegunka,niesamowity ból głowy i kości.
  Nie wiedzialam co się dzieje. Dopiero później skojarzyłam, że miesiąc temu miałam to samo, też po przyjęciu tabletki.

 4. Ossica skutki uboczne #

  1lipca przyjalam po raz pierwszy lek ossica ,po ktorym czuje sie fatalnie . Bola mnie wszystkie kosci . Mam goraczke
  Czuje sie tak jakby dopadla mnie grypa .
  Lek zamiast pomoc to dziala odwrotnie. Jakbym dawke trucizny zazyla .

 5. Ossica skutki uboczne #

  Mam osteoporozę od trzech lat biorę ossice.Bóle kości,mięśni,bóle głowy i ogólnie złe samopoczucie.Uczucie zimna w nogach i drętwienie rąk.Leczenie ossicą nie wykazuje żadnej poprawy.Lek do nabijania kasy firmom farmaceutycznym.Odstawiam go na zawsze.

 6. Ossica skutki uboczne #

  Wczoraj pierwszy raz zażyłam Ossicę. Wieczorem- wzdęcie i dreszcze. W nocy ból kości miednicy, kręgosłupa, łopatki, rąk,kości piszczelowych. Jakaś masakra. Zamiast pomagać rozłożyło mnie na części pierwsze.Nie wiem czy mogę wziąć coś przeciwbólowego.

 7. Ossica skutki uboczne #

  Źle sie czuje bóle żołądka i kości

 8. Ossica skutki uboczne #

  Po kilku miesiącach zażywania Ossici ( z powodu stwierdzonej osteoporozy) pojawiły się dotychczas nieodczuwane bóle kości barkowych głownie a także mięśni rak. Początkowo zlekceważono te objawy, podejrzewając bóle stawów czy reumatyczne. Zadne rozgrzewanie ani masci nie pomagały wyraźnie, wiec ostatecznie lekarz poradził, żeby zrobić przerwę w dawkowaniu ossici i zobaczyć reakcje organizmu. Właśnie jestem na tym etapie, ze od czerwca nie będę brała tego leku.

 9. Ossica skutki uboczne #

  Po zażyciu na drugi dzień bóle żołądka bóle wątroby nerek kości.

 10. Ossica skutki uboczne #

  Bóle żołądka .bóle wątroby nerek kości.

A jak było u Ciebie?
Napisz swoją opinię o Ossica skutki uboczne


Regulamin serwisu