Ossica dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Ossica dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Ossica dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Ossica. Pamiętaj również sprawdzić ceny Ossica bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Ossica dawkowanie

Ossica dawkowanie:

Zalecana dawka to 1 tabl. raz na miesiąc. Preparat należy przyjmować po całonocnym okresie niejedzenia (co najmniej 6 h od ostatniego posiłku), na 1 h przed pierwszym posiłkiem lub napojem (innym niż woda) w danym dniu lub jakimkolwiek innym doustnym produktem leczniczym, lub preparatem uzupełniającym (włączając preparaty wapnia). Tabletki należy połykać w całości popijając szklanką zwykłej wody (180-240 ml), w pozycji wyprostowanej (siedzącej lub stojącej). Po przyjęciu preparatu nie należy przyjmować pozycji leżącej przez 1 h. Zwykła woda jest jedynym napojem, który należy przyjąć z preparatem. Należy pamiętać, że niektóre wody mineralne mogą zawierać większe stężenie wapnia i z tego względu nie powinny być stosowane. Pacjenci nie powinni żuć ani ssać tabl. ze względu na potencjalne ryzyko owrzodzeń jamy ustnej i gardła. Pacjenci powinni otrzymywać uzupełniająco wapń i/lub wit. D, jeśli ich zawartość w diecie jest niewystarczająca. U chorych z łagodną i umiarkowaną niewydolnością nerek dostosowywanie dawki leku nie jest konieczne, jeśli klirens kreatyniny jest równy lub większy niż 30 ml/min. Ze względu na ograniczoną ilość danych klinicznych nie zaleca się stosowania u chorych z klirensem kreatyniny poniżej 30 ml/min. U chorych z niewydolnością wątroby dostosowanie dawki leku nie jest wymagane. U osób w podeszłym wieku dostosowanie dawki leku nie jest wymagane. Dzieci i młodzież: nie ma doświadczenia dotyczącego stosowania u dzieci.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Ossica dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Ossica?

Szukasz gdzie można kupić Ossica?

Oto lista aptek i sklepów z Ossica:

Cena Ossica

Chcesz poznać szczegółowe ceny Ossica?

Forum Ossica

Lista pytań na forum o Ossica:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Ossica dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *