Morfeo skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Morfeo skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Morfeo skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Morfeo. Pamiętaj również sprawdzić ceny Morfeo bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Morfeo skutki uboczne

Morfeo skutki uboczne:

Zaburzenia ogólne: (niezbyt często) jadłowstręt, astenia, zmniejszenie czucia dotyku, złe samopoczucie, nadwrażliwość na światło. Zaburzenia psychiczne i układu nerwowego: (często) amnezja, parastezje, senność, ataksja, dezorientacja; (niezbyt często) zaburzenia koncentracji, apatia, depersonalizacja, depresja, zawroty głowy, omamy, przeczulica słuchowa, omamy węchowe, podwójne widzenie, mowa zamazana, zaburzenie pola widzenia, depresja, reakcje psychiczne i paradoksalne. Zaburzenia żołądkowo-jelitowe: (niezbyt często) nudności. Zaburzenia układu płciowego: (często) bolesne miesiączkowanie. Zaburzenia układu immunologicznego: (bardzo rzadko) reakcje anafilaktyczne i rzekomoanafilaktyczne. Amnezja może pojawić się już podczas stosowania dawek terapeutycznych. Ryzyko to zwiększa się po podaniu wyższych dawek. Amnezja może być związana z niewłaściwym zachowaniem. Wcześniej istniejąca depresja może ujawniać się podczas stosowania preparatu. Podczas stosowania benzodiazepiny i pochodnych benzodiazepiny mogą wystąpić takie objawy niepożądane, jak niepokój, pobudzenie, drażliwość, nieprawidłowe myślenie, agresywność, urojenia, wybuchy gniewu, koszmary nocne, depersonalizacja, omamy, psychozy, nietypowe zachowanie, ekstrawersja. W takiej sytuacji należy przerwać leczenie. Te działania niepożądane najczęściej występują u dzieci i osób w podeszłym wieku. Stosowanie preparatu (nawet w dawkach terapeutycznych) może prowadzić do fizycznego uzależnienia. Przerwanie terapii może spowodować objawy zespołu abstynencji lub nawrót bezsenności. Może pojawić się również uzależnienie psychiczne. Odnotowano przypadki nadużywania benzodiazepin i leków o podobnym działaniu.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Morfeo skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Morfeo?

Szukasz gdzie można kupić Morfeo?

Oto lista aptek i sklepów z Morfeo:

Cena Morfeo

Chcesz poznać szczegółowe ceny Morfeo?

Forum Morfeo

Lista pytań na forum o Morfeo:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Morfeo skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *