Eurartesim przeciwskazania, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Eurartesim przeciwskazania.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Eurartesim przeciwskazania i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Eurartesim. Pamiętaj również sprawdzić ceny Eurartesim bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Eurartesim przeciwskazania

Eurartesim przeciwskazania:

Nadwrażliwość na którąkolwiek substancję czynną lub którąkolwiek substancję pomocniczą; ciężka postać malarii zgodnie z definicją WHO; nagły zgon lub wrodzone wydłużenie odstępu QTc w wywiadzie rodzinnym; rozpoznane wrodzone wydłużenie odstępu QTc lub jakikolwiek stan chorobowy, o którym wiadomo, że może powodować wydłużenie odstępu QTc; objawowe zaburzenia rytmu serca w wywiadzie, z klinicznie istotną bradykardią; jakikolwiek stan serca predysponujący do wystąpienia arytmii tj. ciężkie nadciśnienie tętnicze, przerost lewej komory mięśnia sercowego (w tym kardiomiopatia przerostowa z zawężeniem drogi odpływu lewej komory) lub wrodzona niewydolność serca, której towarzyszy zmniejszenie frakcji wyrzutowej lewej komory; zaburzenia równowagi elektrolitowej, w szczególności hipokaliemia, hipokalcemia i hipomagnezemia; przyjmowanie produktów leczniczych, o których wiadomo, że wydłużają odstęp QTc. Do produktów tych należą (ale nie są do nich ograniczone): leki przeciwarytmiczne (np. amiodaron, dyzopiramid, dofetylid, ibutylid, prokainamid, chinidyna, hydrochinidyna, sotalol), neuroleptyki (np. fenotiazyny, sertyndol, sultopryd, chlorpromazyna, haloperydol, mezorydazyna, pimozyd lub tiorydazyna), leki przeciwdepresyjne, niektóre leki przeciwdrobnoustrojowe, w tym: makrolidy (np. erytromycyna, klarytromycyna), fluorochinolony (np. moksyfloksacyna, sparfloksacyna), leki przeciwgrzybicze pochodne imidazolu i triazolu, oraz również pentamidyna i sakwinawir, niektóre leki przeciwhistaminowe nie powodujące senności (np. terfenadyna, astemizol, mizolastyna), cyzapryd, droperydol, domperydon, bepridyl, difemanil, probukol, lewometadyl, metadon, alkaloidy Vinca, arsenu trójtlenek.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Eurartesim przeciwskazania, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Eurartesim?

Szukasz gdzie można kupić Eurartesim?

Oto lista aptek i sklepów z Eurartesim:

Cena Eurartesim

Chcesz poznać szczegółowe ceny Eurartesim?

Forum Eurartesim

Lista pytań na forum o Eurartesim:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Eurartesim przeciwskazania.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *