Ethambutol Teva skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Ethambutol Teva skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Ethambutol Teva skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Ethambutol. Pamiętaj również sprawdzić ceny Ethambutol bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Ethambutol Teva skutki uboczne

Ethambutol Teva skutki uboczne:

Pozagałkowe zapalenie nerwu wzrokowego jedno lub obustronne, zaburzenie widzenia barw (zwłaszcza koloru zielonego), zaburzenia ostrości wzroku, ograniczenie pola widzenia, obecność mroczka centralnego. Objawy te zależą od wysokości dawki i czasu podawania leku. Zmiany okulistyczne są zwykle przemijające, po przerwaniu leczenia cofają się do kilku tyg., w szczególnie ciężkich przypadkach do kilku m-cy. W razie ich wystąpienia należy przerwać leczenie etambutolem. Mogą również wystąpić zaburzenia ze strony układu pokarmowego: brak łaknienia, nudności, wymioty, bóle brzucha), uszkodzenia wątroby, bóle i zawroty głowy, bóle stawów, alergiczne reakcje skórne.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Ethambutol Teva skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Ethambutol?

Szukasz gdzie można kupić Ethambutol?

Oto lista aptek i sklepów z Ethambutol:

Cena Ethambutol

Chcesz poznać szczegółowe ceny Ethambutol?

Forum Ethambutol

Lista pytań na forum o Ethambutol:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Ethambutol Teva skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *