Estrofem przeciwskazania, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Estrofem przeciwskazania.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Estrofem przeciwskazania i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Estrofem. Pamiętaj również sprawdzić ceny Estrofem bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Estrofem przeciwskazania

Estrofem przeciwskazania:

Nadwrażliwość na składniki preparatu. Ciąża lub jej podejrzenie. Ostre i przewlekłe choroby wątroby obecne lub w wywiadzie. Krwawienia z dróg rodnych o niewyjaśnionej etiologii, nowotwory estrogenozależne lub ich podejrzenie w tym nowotwór sutka lub jego podejrzenie. Choroba zakrzepowo-zatorowa (czynna i przebyta). Porfiria. Hemoglobinopatie.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Estrofem przeciwskazania, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Estrofem?

Szukasz gdzie można kupić Estrofem?

Oto lista aptek i sklepów z Estrofem:

Cena Estrofem

Chcesz poznać szczegółowe ceny Estrofem?

Forum Estrofem

Lista pytań na forum o Estrofem:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Estrofem przeciwskazania.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *