Estrofem dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Estrofem dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Estrofem dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Estrofem. Pamiętaj również sprawdzić ceny Estrofem bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Estrofem dawkowanie

Estrofem dawkowanie:

Dawka początkowa wynosi 1-2 mg, w zależności od indywidualnego zapotrzebowania leczenie może być kontynuowane dawką podtrzymującą 1 mg. W przypadku niezadowalającego efektu klinicznego po kilku miesiącach można zwiększyć dawkę estradiolu. U pacjentek miesiączkujących leczenie rozpoczyna się 5 dnia krwawienia, u pacjentek niemiesiączkujących – w dowolnym dniu. U kobiet z zachowaną macicą preparat stosuje się łącznie z cyklicznie podawanym (przez 10-14 dni w miesiącu) gestagenem.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Estrofem dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Estrofem?

Szukasz gdzie można kupić Estrofem?

Oto lista aptek i sklepów z Estrofem:

Cena Estrofem

Chcesz poznać szczegółowe ceny Estrofem?

Forum Estrofem

Lista pytań na forum o Estrofem:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Estrofem dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *