Estrofem działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Estrofem działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Estrofem działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Estrofem. Pamiętaj również sprawdzić ceny Estrofem bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Estrofem działanie i stosowanie

Estrofem działanie i stosowanie:

Naturalny żeński hormon płciowy – estradiol, do stosowania doustnego. Stosowany substytucyjnie zapobiega niekorzystnym skutkom niedoboru hormonów kobiecych, a w szczególności zaburzeniom naczynioruchowym i termoregulacji (uderzenia gorąca, zlewne poty), zaburzeniom emocjonalnym (depresja, bezsenność), hamuje osteoporozę i przeciwdziała zmianom miażdżycowym w obrębie układu krążenia. Mikronizowany estradiol dobrze się wchłania z przewodu pokarmowego. W mechanizmie „pierwszego przejścia” jest w wątrobie koniugowany z C3-glukuronianami i w postaci takich metabolitów dostaje się do krążenia wątrobowo-jelitowego. 60-80% związku zostaje wydalonych z moczem, 10% z kałem. Stężenie estradiolu we krwi pozostaje podwyższone do 24 h po przyjęciu dawki leku.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Estrofem działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Estrofem?

Szukasz gdzie można kupić Estrofem?

Oto lista aptek i sklepów z Estrofem:

Cena Estrofem

Chcesz poznać szczegółowe ceny Estrofem?

Forum Estrofem

Lista pytań na forum o Estrofem:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Estrofem działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *